سبد خرید شما خالی می باشد.
0

کاشی تبریز

کارخانه کاشی تبریز در زمینی به مساحت 200 هزار متر مربع در 24 کیلومتری استان تبریز قرار دارد، این مجموعه فعالیت خود را از سال 1374 بطور رسمی آغاز نمود. کاشی تبریز در شروع کار به ظرفیت اسمی 1.500.000 میلیون متر مربع آغاز کرد که محصولات آن در دو دسته کاشی دیواری و کاشی کف تقسیم بندی می شود. با توجه به تحقیقات متخصصین و مطالعاتی که بر روی نیاز بازار صورت پذیرفت سرانجام تصمیم بر این نهاده شد تا محصولات این کارخانه در ابعاد مختلف بصورت ساده و پرسلان لعابدار تولید شود. با به کار گیری پروژه های نوسازی و افزایش ظرفیت آنها سر انجام یک واحد مستقل جدید در بخش کاشی کف پیاده سازی کردند که نهایت ظرفیت تولید سالانه آن به بیش از 4 میلیون متر مربع کاشی دیواری و 5 میلیون متر مربع کاشی کف رسید.

کاشی تبریز

کاتالوگ کاشی تبریز

هم اینک مجموعه کاشی تبریز با به کاری گیری دستگاه های مدرن صنعتی به همراه یک تیم پرسنلی با تجربه توانست محصولاتی با کیفیت تولید کند، این شرکت در طی چند سال نشان های استاندارد جهانی را دریافت کند که می توان به ISO10004:2012, ISO10002:2014, ISO10015:1999, ISO9002015, ISO14001:2015, ISO45001:2018 اشاره کرد. لازم به ذکر است کیفیت محصولات مهمترین عامل در فروش و تصاحب بازار است که مشتریان نهایی محصولات مورد نظر خود را با استفاده از کاتالوگ کاشی تبریز مورد تقد و بررسی قرار می دهند. با طرح توسعه که در سال 1396 مجدد توسط این مجموعه صورت پذیرفت خط تولید این کارخانه در پاییز 98 به بهره برداری رسید که این موضوع نوید افزایش تولید محصولات این کارخانه را می دهد.

قیمت کاشی تبریز

کارخانه کاشی تبریز محصولات خود را از همان ابتدا با شبکه سازی فروش از طریق نمایندگان خود به فروش می رساند. یکی از موضوعات مهمی که این کارخانه به آن اهمیت می دهد قیمت کاشی و سرامیک است، قیمت گذاری محصولات کاشی تبریز بر پایه مواد خام اولیه و فرآیند تولید محصولات محاسبه می شود. مارکت سرام یک لیست کامل از تمام محصولات این کارخانه تهیه نموده می توانید لیست قیمت کاشی و سرامیک تبریز که در دو دسته سرامیک کف و دیواری قرار دارد را مشاهده و آن را خریداری کنید. هر گونه مشکل در خرید و تهیه محصولات این کارخانه دارید می توانید با تیم کارشناسان فروش مارکت سرام در ارتباط باشید.

همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم
تعهد در تحویل سریع بار
ارسال به سراسر کشور
مشاوره رایگان خرید
تضمین بهترین قیمت
ضمانت کیفیت کالا