سبد خرید شما خالی می باشد.
0

کاشی گلدیس

سرامیک تراورتن کرم – 30x30- کاشی گلدیس
30x30
متر مربع
تماس بگیرید
سرامیک تراورتن کرم - 25x25 - کاشی گلدیس
25x25
متر مربع
تماس بگیرید
سرامیک تراورتن کرم قهوه ای - 60x60 - کاشی گلدیس
60x60
متر مربع
تماس بگیرید
سرامیک تراورتن کرم - 30x60 - کاشی گلدیس
30x60
متر مربع
تماس بگیرید
نتایج 1 تا 4 از کل 4 نتیجه

کاشی گلدیس فعالیت خود را به طور گسترده در سال 1381 در جهت تامین نیاز کالای اولیه ساختان شروع کرد. ادرس کارخانه کاشی گلدیس در شهر یزد می باشد که با گذشت سه سال پس از تاسیس توانست طیف وسیعی از محصولات مختلف را تولید کنند که این کار باعث دامنه فروش محصولات نیز شد. کیفیت کاشی گلدیس نسبت به مواد اولیه و طرح هایی که بر روی آنها چاپ می شود اندازه گیری می شود. شرکت گلدیس پس از شروع فعالیت با یک تیم خبره و با تجربه فعالیت خود را در زمینه انواع محصولات زیبا ساز ساختمان آغاز نمود و به کمک ماشین آلات صنعتی ایتالیایی توانست محصولات با کیفیت تولید کند. با فعال سازی شبکه توزیع که از طریق نمایندگان کاشی گلدیس راه اندازی کرده ایم توانستیم محصولات خود را از این طریق به تمام نقاط ایران ارسال کنیم.

کاشی گلدیس

شرکت کاشی گلدیس استان یزد

شرکت کاشی گلدیس یزد با توجه به موقعیت جغرافیایی خود از لحاظ مواد اولیه همیشه تامین است زیرا استان یزد یکی از شهرهای پر از معدن می باشد که این معادن از طریق راه های ترانزیتی مواد خام را به کارخانه گلدیس کاشی یزد ارسال می کند. پس از ورود این مواد به داخل کارخانه سرند می شوند و توسط دستگاه های صنعتی با اضافه کردن مواد شیمیایی تبدیل به خمیر می شود. ناظرین در این مرحله مواد اولیه را مورد تست و آزمایش قرار می دهند و در نهایت این مواد به داخل کوره شده و قالب گیری می شوند. لازم به ذکر است محصولات این کارخانه بصورت پرسلان و پرسلان لعابدار نیز تولید می شود که طی یک سری عملیات مخصوص بر روی کاشی و سرامیک اعمال می شود.

لیست قیمت کاشی گلدیس

مارکت سرام به عنوان یکی از فروشندگان شبکه توزیع محصولات کاشی گلدیس در نظر دارد تا لیست کاملی از قیمت کاشی گلدیس را برای مشتریان خود ارائه کند. این لیست قیمت بر اساس کیفیت، مواد اولیه و ابعاد محصولات ارائه شده است، لطفا قبل از تهیه و خرید محصول ابتدا مشخصات هر کدام از آنها که مد نظر دارید را به طور کامل بررسی کنید. لازم است بدانید کاشی و سرامیک گلدیس در ابعاد مختلف تولید می شوند و هر کدام از آنها برای نقاطی مخصوص از جمله دیوار، کف و نمای ساختمان به کار می رود، به عنوان مثال برای استفاده و تزئین نمای کف می توانید از سرامیک های کف استفاده کنید که از جنس پرسلان باشند زیرا این محصول در برابر نفوذ آب، تغییرات دما، شوک حرارتی، فشار و ... بسیار مقاوم است. به دلیل ساختار این سرامیک و کاشی پرسلان می توان از آنها برای تزئین نمای بیرونی ساختمان نیز استفاده کرد که قیمت آنها به نسبت محصولات معمولی متفاوت است.

همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم
تعهد در تحویل سریع بار
ارسال به سراسر کشور
مشاوره رایگان خرید
تضمین بهترین قیمت
ضمانت کیفیت کالا