سبد خرید شما خالی می باشد.
0

کاشی سمنان

سرامیک کف JD-101- 30*30 - کاشی سمنان
30x30
متر مربع
تماس بگیرید
کاشی SWDR- 188- 90*30 - کاشی سمنان
30x90
متر مربع
تماس بگیرید
کاشی SWDR- 168- 90*30 - کاشی سمنان
30x90
متر مربع
تماس بگیرید
کاشی SWDR- 216- 90*30 - کاشی سمنان
30x90
متر مربع
تماس بگیرید
کاشی SWDR-132- 90*30 - کاشی سمنان
30x90
متر مربع
تماس بگیرید
کاشی SWDR-144- 90*30 - کاشی سمنان
30x90
متر مربع
تماس بگیرید
کاشی SWDR-134- 90*30 - کاشی سمنان
30x90
متر مربع
تماس بگیرید
سرامیک کف طوسی-30*30-کاشی سمنان
30x30
متر مربع
تماس بگیرید
سرامیک کف طوسی - 30*30 - کاشی سمنان
30x30
متر مربع
تماس بگیرید
سرامیک کف سفید - 30*30 – کاشی سمنان
30x30
متر مربع
تماس بگیرید
نتایج 1 تا 10 از کل 10 نتیجه

کارخانه کاشی و سرامیک سمنان یکی از دستاوردهای بزرگ شهرستان سمنان می باشد که با هدف تولید انواع محصولات ساختمانی تزئینی شروع به فعالیت نموده است. این شرکت از همان ابتدا افزایش کیفیت محصولات را سر لوحه کار خود قرار داد تا بتواند رضایت مشتریان خود را تا حد زیادی افزایش دهد. با احراز نام نیک در بین نمایندگان کاشی سمنان در ساری این مجموعه را بر این باور داشته تا بتواند اعتبار خود را حفظ نماید. با توجه به نظر مدیر عامل کاشی سمنان تصمیم بر این نهاده شده تا برای تولید انواع کاشی و سرامیک از بهترین مواد اولیه با عناوین بنتونیت، کائولن، فلدسپار، بال کلی و کلیست استفاده شود. این شرکت همواره تلاش می کند تا برای تامین رنگ و لعاب از محصولات شرکت های Colorobbia و Vidres تهیه می شود.

کاشی سمنان

محصولات کارخانه کاشی سمنان

کارخانه کاشی سمنان به آخرین دستگاه های مدرن مجهز شده که از شرکت های بزرگی همچون System, Intensa, Projecta, Siti B&T, Tsc خریداری شده است که هر کدام از آنها توسط جمعی از متخصصان با تجربه کنترل می شود. محصولات کارخانه کاشی سازی سمنان در دسته بندی های مختلف ساخته می شوند، که به نسب رقبا جایگاه ممتازی را از آن خود نموده است. تمامی روند تولید این محصولات بصورت کاملا اتوماتیک و بدون دخالت انسان انجام می گیرد. هم اکنون محصولاتی که توسط این کارخانه به تولید انبوه رسیده است شامل انواع کاشی و سرامیک لعابدار و پرسلان لعابدار می باشد و از آنها برای نقاطی استفاده می شود که نیاز به استقامت بالا داشته باشد.

لیست قیمت کاشی و سرامیک سمنان

یکی از مولفه های هزینه هر ساختمان نمای آنها می باشد که بسیار از کارفرمایان برای کاهش هزینه به دنبال محصولاتی مقرون به صرفه هستند. اگر چه کاشی و سرامکی سمنان یکی از برندهای معروف در شمال ایران هستند اما همواره توانسته است تا در قیمت گذاری محصولات خود با بسیاری از رقبای خود رقابت کند. اگر در تلاش هستید تا لیست قیمت کاشی و سرامیک سمنان را بدست آورید مارکت سرام به نمایندگی کاشی سمنان محصولات این شرکت را به همراه مشخصات هر کدام از آنها در ادامه همین بخش قرار داده است. در صورت عدم مشاهده قیمت کالای مربوطه می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید، تا آنها جدیدترین قیمت محصولات برای شما ارائه دهند.

همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم
تعهد در تحویل سریع بار
ارسال به سراسر کشور
مشاوره رایگان خرید
تضمین بهترین قیمت
ضمانت کیفیت کالا