سبد خرید شما خالی می باشد.
0

کاشی ایفا

کاشی ونیز کرم - 30x60 - کاشی ایفا
30x60
متر مربع
تماس بگیرید
کاشی مهراد زیتونی روشن - 30x80 - کاشی ایفا
30x80
متر مربع
تماس بگیرید
سرامیک گردوئی - 20x120 - کاشی ایفا
20x120
متر مربع
تماس بگیرید
سرامیک پازلی گینایس کرم - 40x80 - کاشی ایفا
40x80
متر مربع
تماس بگیرید
کاشی طوسی دکور مهراد - 30x60 - کاشی ایفا
30x60
متر مربع
تماس بگیرید
سرامیک الینا دکور - 30x80 - کاشی ایفا
30x80
متر مربع
تماس بگیرید
سرامیک الینا تیره - 30x80 - کاشی ایفا
30x80
متر مربع
تماس بگیرید
پول A4 سرامیک استخری- 32X32- ایفا سرام
33x33
متر مربع
115,000 تومان
پول A2 سرامیک استخری - 33X33- ایفا سرام
33x33
متر مربع
115,000 تومان
پول A3 سرامیک استخری - 32X32- ایفا سرام
33x33
متر مربع
115,000 تومان
نتایج 1 تا 10 از کل 10 نتیجه

کاشی ایفا یا شرکت بزرگ تولید کاشی و سرامیک ایفا سرام از مجموعه کارخانه های بزرگ محصولات ساختمانی می باشد که امکانات آن به آخرین فن آوری دنیا تجهیز شده است. به گفته مدیر عامل ایفا سرام این ماشین آلات از کشور ایتالیا خریداری شده و به توانسته ایم با کمک متخصصین داخلی آنها را در جهت تولید با کیفیت محصولات به کار بگیریم. ایفا سرام به کمک نیروی مجرب و با تجربه روزانه 110 هزار متر مربع انواع کاشی و سرامیک تولید می کند که به طور سالیانه این رقم به عدد 40 میلیون متر مربع خواهد رسید. ناگفته نماند که سهم این شرکت تنها به بازارهای داخلی منتهی نمی شود بلکه در زمینه صادرات روند رو به رشدی داشته و توانسته محصولات خود را به بیش از 20 کشور دنیا صادر کند.

کاشی ایفا

مدل های کاشی ایفا سرام

شرکت ایفا سرام با توجه به نیاز مشتریان خود بر این باور است که اگر محصولاتی با سلیقه مشتریان خود تولید کند می تواند رضایت آنها را نیز بدست آورد. بدین گونه با استفاده از دستگاه های چاپ دیجیتال حرفه ای می توانند آنها طرح های مختلف و سفارشی را بر روی محصولات خود چاپ نمایند که این موضوع این شرکت را به یک مجموعه منحصر به فرد تبدیل کرده است. شایان ذکر است محصولاتی که در این کارخانه تولید می شود تحت شرایط خاص و با ویژگی های منحصر به فرد در خط تولید قرار می گیرند. مدل های کاشی ایفا سرام بسیار انبوه است و هر کدام متناسب با سلیقه مشتریان تولید شده و در نقاط مختلف به منظور زیبا سازی و نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. تمام مدل های کاشی ایفا در دسته های سرامیک لعابدار کف، کاشی لعابداری دیواری، پرسلان لعابدار و محصولات پخت سوم قرار دارند.

قیمت کاشی ایفا سرام

شرکت ایفا سرام با توجه به حجم انبوه تولیداتی که دارد توانسته است محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر کند. این کارخانه در راستای رضایت مندی مشتریان خود توانسته است گواهینامه های استاندارد سازی محصولات را از موسسه های آکسفورد انگلیستان، اکوال استرالیا و Tuo آلمان دریافت کند. این مجوزها بصورت سالانه قابل تمدید می باشد. با بررسی و انجام ممیزی سالانه این شرکت در چهار سال متوالی به عنوان تولید کننده برتر کاشی و سرامیک انتخاب شد که شواهد نشان می دهد کیفیت کالا در این شرکت سر لوحه کلیه امورات آن می باشد. مارکت سرام همانند دیگر نمایندگی های ایفا سرام برای مشتریان خود لیست قیمت کاشی ایفا سرام را در این بخش قرار داده است که می توانید با تحقیق و بررسی محصول مورد نظر خودتان را انتخاب و خریداری کنید.

همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم
تعهد در تحویل سریع بار
ارسال به سراسر کشور
مشاوره رایگان خرید
تضمین بهترین قیمت
ضمانت کیفیت کالا