سبد خرید شما خالی می باشد.
0

کارخانه کاشی ستاره میبد

کارخانه کاشی ستاره میبد در خرداد ماه 1383 با زیر بنای قابل توجهی در یکی از شهرهای باستانی و بسیار زیبای یزد به نام میبد تاسیس شد. با توجه به نظر مدیریت که برای سیاست تولید این کارخانه در نظر گرفته شده است این شرکت موظف است تا در راستای تامین نیاز مشتریان خود تلاش کند تا بتواند محصولاتی با کیفیتی را طبق استانداردهای جهانی تولید کند تا بتواند در میان رقبای خود همانند ستاره میبد بدرخشد. این شرکت برای شروع فعالیت خود از پرسنل های کار آزموده انگلیسی برای آموزش های لازم به کارگران خود استفاده نمود و هم اکنون کارخانه کاشی ستاره با نیروهای بومی نزدیک به دو هه فعالیت به فعالیت خود ادامه می دهد. هم اکنون این مجموعه از کاشی های کف در اندازه های 90×15، 30×30، 50×50، 60×60، 80×40، 90×30، 100×40، 100×20 و 60×20 و کاشی های دیوار را نیز با اندازه های 40×25، 50×25، 60×25 ،70×25 و 60×30 تولید و به بازار عرضه می کند.

کاشی ستاره میبد

قیمت کاشی ستاره میبد

اگر کمی در مورد روش تولید کاشی تحقیق کرده باشید متوجه این موضوع خواهید شد که این محصولات به دلیل ساختار پیچیده ای که دارند و در هنگام تولید اگر زیر نظر متخصصان قرار نگیرد ممکن است با مشکل خرابه محصولات مواجه شوند. یکی از مسیرهایی که کاشی و سرامیک ستاره میبد در آن گام برداشته است کاهش قیمت محصولات در راستای تقویت اقتصاد مقاومتی می باشد که توانسته با افزایش تولید قیمت کاشی ستاره میبد را تا حد قابل قبولی کاهش دهد. تمامی محصولاتی که در این کارخانه تولید می شوند در چند دسته قرار گرفته اند که هر کدام با توجه به ابعاد آنها در نقطه ای مناسب استفاده می شود. در این بخش که توسط مارکت سرام تهیه شده است شما می توانید در ادامه لیست قیمت محصولات کاشی ستاره میبد را مشاهده کنید.

نمایندگان کاشی ستاره

کاشی ستاره میبد با توجه به نرخ تولید بالایی که دارد توانست در عرض چند سال جای پای خود را محکم کند و هم اکنون در سرتاسر ایران نمایندگی کاشی ستاره را نیز در اختیار دارند. این کارخانه برای رفع نیاز بازار بصورت شبانه روزی و در سه شیفت کاری فعالیت می کنند. راهبرد اصلی کاشی و سرامیک ستاره میبد حرکت در مسیر مشتری مداری است، اگر قصد تهیه و خرید محصولات این شرکت را دارید می توانید از لیست زیر محصول مورد نظر خودتان را انتخاب و سفارش دهید در نهایت محصول از نزدیک ترین نمایند کاشی ستاره برای شما ارسال می شود. هر گونه سوال و ابهام که با آن مواجه شده اید می توانید با کارشناسان فروش مارکت سرام در ارتباط باشید.

همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم
تعهد در تحویل سریع بار
ارسال به سراسر کشور
مشاوره رایگان خرید
تضمین بهترین قیمت
ضمانت کیفیت کالا