سبد خرید شما خالی می باشد.
0

کارخانه نوین سرام

کارخانه نوین سرام از دسته کارخانه های صنعتی و معتبر کاشی سرامیک در شهر یزد می باشد، مواد اولیه این کارخانه از معادن مختلف شهر یزد تولید می شود. این شهر یکی از مراکز پیشرو در زمینه کاشی و سرامیک می باشد که به معادن زیادی که دراین شهر وجود دارد شرکت بزرگ نوین سرام از این قسمت فعالیت خود را آغاز نمود. نوین سرام فعالیت خود را از سال 1382 آغاز نمود و توانست به کمک متخصصین داخلی خط تولید انواع کاشی و سرامیک را در این شهر راه اندازی کند. بدون شک ماشین آلات صنعتی که در این کارخانه بکار گرفته شده اند توانایی تولید انواع محصولات ساختمانی را دارند. محصولات این مجموعه در سایز بندی مختلف با ابعاد 30x60، 30x90، 60x20، 45x30، 50x25 و ... برای مصارف گوناگون تولید می شود. این کارخانه در زمینی به مساحت 72 هزار متر مربع به بهره برداری رسید که سهم فضای ساخته شده آن از این فضا 37 هزار متر می باشد.

کارخانه نوین سرام

قیمت محصولات نوین سرام

سیاست قیمت گذاری کارخانه کاشی و سرامیک نوین سرام به نوع مواد اولیه و کیفیت تولید آنها بستگی دارد، هر چه مواد اولیه این محصولات افزایش پیدا کند و به موازات آن ابعاد آنها بزرگتر شود قیمت محصولات نوین سرام افزایش پیدا می کند. اما لازم به ذکر است محصل این کارخانه به دلیل نزدیک بودن به معادن قیمت های آن نسبت به رقیبان خود تا حد قابل قبول مناسب تر است. این کارخانه بیش از دو دهه فعالیت که بصورت تخصصی بر روی انواع کاشی و سرامیک داشته است حالا به درجه ای رسیده است که کیفیت محصولاتش زبان زد عامه مشتریان خود شده است. مارکت سرام در این بخش فضایی را برای مشتریان خود قرار داده است تا بتوانند از لیست زیر قیمت انواع کاشی و سرامیک را مشاهده کنید.

برای مشاهده قیمت محصولات ساختمانی نوین سرام یزد می توانید از لیست زیر محصول مورد نظر را انتخاب کرده و قیمت آن را مشاهده کنید، در صورتی که قصد تهیه و خرید هر کدام از آنها را دارید می توانید بصورت آنلاین محصول خود را سفارش دهید و یا با کارشناسان فروش مارکت سرام تماس بگیرید.

نمایندگی سرامیک نوین سرام یزد

درحال حاضر شرکت کاشی نوین سرام یزد، ظرفیت تولید محصول تا 5 میلیون متر مربع در سال را دارد که هر ساله برای نمایندگی های خود که در سطح کشور پراکنده اند سهمیه قرار می دهد تا بتواند محصولات خود را به تمام نقاط کشور منتقل کند. هدف اصلی نوین سرام تولید بهتر و با کیفیت در جهت رضایت مشتریان خود قرار داده است.

همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم
تعهد در تحویل سریع بار
ارسال به سراسر کشور
مشاوره رایگان خرید
تضمین بهترین قیمت
ضمانت کیفیت کالا