سبد خرید شما خالی می باشد.
0

شرکت کاشی زاگرس درخشان

شرکت کاشی و سرامیک سازی زاگرس درخشان جزء با سابقه ترین کارخانه های کاشی می باشد که فعالیت خود را در سال 1386 آغاز نمود و با تولید محصولات با کیفیت توانست مشتریان بسیار زیادی را جذب کند به طوری که در پی چند سال توانست مشتریان ثابت از طریق نمایندگان کاشی زاگرس پیدا کند. تمام محصولات کارخانه زاگرس درخشان زیر نظر مهندسان حرفه ای و با تجربه و با استفاده از دستگاه های صنعتی تولید کاشی و سرامیک تولید می شود. بدون شک افرادی که به دنبال محصولات ساختمانی هستند به چند نکته در زمان خرید دقت می کنند. این محصولات باید دارای پوشش سخت و مقاوم، ضد آب، دارای درخشش و زیبایی خوبی برخوردار باشند. محصولاتی که در شرکت کاشی زاگرس درخشان تولید می شوند دارای دامنه وسیعی می باشد که روند تولید هر کدام از آنها طی شرایط خاص و عملیات مهندسی تهیه می شوند.

شرکت کاشی زاگرس درخشان

شرکت کاشی و سرامیک زاگرس درخشان

اگر به دنبال محصولات کارخانه زاگرس درخشان برای نمای داخل و بیرون ساختمان خود هستید، مارکت سرام این بخش را برای شما راه اندازی نموده تا بتوانید لیست قیمت کاشی و سرامیک زاگرس درخشان را بصورت کامل مشاهده کنید. این کارخانه دارای خطوط تولید گسترده کاشی و سرامیک می باشد که توانایی تولید محصول در ضخامت های مختلف به سفارش مشتریان خود را نیز دارد. کارخانه کاشی زاگرس در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع بنا شده که هموراه ظرفیت تولید خالص آن در سال به بیش از شش میلیون متر مربع می رسد. این کارخانه در نزدیکی خطوط حمل و نقل قرار دارد که براحتی می توانند سفارشات را به موقع برای نمایندگان و مشتریان خود ارسال کنند. شرکت کاشی زاگرس درخشان با توانمندی هایی که در حوزه کاری خود بدست آورده است توانسته انواع محصولات مختلف پولیشی، لعابدار، لعابدار پولیشی و انواع سنگ با پایه پرسلانی را تولید نماید.

کاشی سرامیک زاگرس

صنایع کاشی زاگرس درخشان بدون شک در مصارف مختلف برای زیبا سازی ساختمان ها استفاده می کنند این مجموعه به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات پرسلانی در ایران می باشند که کالای پرسلانی امروزه جایگزین سنگ های ساختمان شده اند. شرکت زاگرس درخشان واقع در شهرک صنعتی اشتهارد بوده که در فاصله 100 کیلومتری تهران قرار دارد. کاشی سرامیک زاگرس توسط دستگاه های صنعتی فوق پیشرفته تولید می شود، این دستگاه ها به آخرین دانش فنی روز مجهز شده اند که توسط یک تیم متخصص مدیریت می شود تا بتواند محصولات با کیفیت تولید کنند. این شرکت با بهره مندی از مهندسین متخصص که درا این صنعت فعالیت می کند توانسته رقابت تناتنگی میان رقبای خود ایجاد کند.

همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم
تعهد در تحویل سریع بار
ارسال به سراسر کشور
مشاوره رایگان خرید
تضمین بهترین قیمت
ضمانت کیفیت کالا