سبد خرید شما خالی می باشد.
0

کاشی ایرانا

شرکت کارخانه کاشی ایرانا با توسعه و تحقق جمعی از نخبگان و مدیران کارآمد راه اندازی شد این کارخانه در سال 1336 با سرمایه گذاری 520 میلون ریالی توانست کار خود را بطور رسمی در سال 1339 آغار کند. کارخانه ایرانا با تولید سالانه 6 تا 8 میلیون متر مربع توانست سهم زیادی از بازار داخلی ایران را از آن خود کند که محصولات آن در دیواره ها و کف انواع ساختمان ها مورد استفاده قرار می گرفت. کاشی و سرامیک ایرانا در طی سالیان متوالی و با تلاش بی وقفه مسئولان رفته رفته حوزه فعالیت خود را گسترش داد و با نصب دستگاه های صنعتی تولید کاشی و سرامیک توانست طیف عظیمی از محصولات متنوع ساختمانی را برای مشتریان خود فراهم کند. این کارخانه به کمک جمعی از نمایندگان کاشی ایرانا توانست یک شبکه فروش عظیم در کل کشور به وجود آورد و از این طریق محصولات خود را به بازار عرضه کرد.

کاشی ایرانا

کارخانه کاشی ایرانا

کاشی ایرانا برای افزایش سرعت در حمل و نقل محصولات خود در جاده مخصوص خود احداث گردیده شد که طرح اجرایی آن از همان سال های اولیه شروع گردید. پس از تامین نیاز بازار کشور در سال 1372 با راه اندازی خط تولید محصولات صادراتی ظرفیت تولیدی این کارخانه به 1.5 میلیون متر مربع افزایش پیدا کرد که در نهایت محصولات این کارخانه به کشورهای همجوار صادر گردید. این سرمایه گذاری ارزی به مبلغی معادل با 773 میلیون دلار می باشد، کارخانه کاشی و سرامیک ایرانا که در سال 1379 و 1380 در دو فاز با ظرفیت 7500 متر مربع فعالیت نمود و واحدهای قدیمی خود را در سال های 1381 تا 1383 به دستگاه های جدید بروز کرد. محصولات ایرانا با داشتن 4 سالن تولیدی انواع کاشی و سرامیک دیواری و کف با ابعاد 32x25، 25x20، 20x30، 33x55، 30x45، 40x40، 33x60، 30x60 و 50x50 تولید می کند.

لیست قیمت کاشی ایرانا

محصولات کارخانه ایرانا با هدف کیفیت و افزایش سطح رضایت مشتریان بر این باور است تا با طرح های زیبا که الهام بخش طبیعت است بتواند مطابق را سلیقه مشتری طراحی و پیاده سازی شود. جهت افزایش رضایت مشتریات مارکت سرام در تلاش است تا محصولات این کارخانه را به طور کامل در دید مشتریان قرار دهد و در کنار آن لیست قیمت کاشی ایرانا را ارائه دهد. نظر به اینکه قیمت های محصولاتی کمی با هم متفاوت است دلیل اصلی آن مواد اولیه و ابعاد آنها می باشد که بصورت مستقیم بر روی قیمت هر یک از آنها تاثیر گذار خواهد بود. برای تهیه و خرید محصولات به صورت عمده می توانید با مشاواران فروش مارکت سرام تماس بگیرید تا همکاران ما شما را در جهت خرید عمده راهنمایی کنند.

 

همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم
تعهد در تحویل سریع بار
ارسال به سراسر کشور
مشاوره رایگان خرید
تضمین بهترین قیمت
ضمانت کیفیت کالا